Φόντα

iPhone Φόντα

Περιήγηση 780+ iPhone Φόντα για δωρεάν λήψη σε HD & 4K

Κάθε ένα από τα 780 iPhone Φόντα εδώ έχει περάσει από έλεγχο. Τα στυλ κυμαίνονται από φωτογραφικά έως εικονογραφημένα, οπότε η διάθεση είναι δική σου. Τα μεγέθη φτάνουν έως 4000x6010, καλύπτοντας τα πάντα, από ένα τηλέφωνο μέχρι 4K. Λειτουργούν εξίσου καλά πίσω από εικονίδια επιφάνειας εργασίας και στην αρχική οθόνη ενός τηλεφώνου. Δωρεάν λήψη και δωρεάν διατήρηση. Περισσότερα iPhone Φόντα φορτώνονται καθώς κάνετε κύλιση.

Επιλέξτε το μοντέλο σας

Εμφάνιση όλων των μοντέλων (67)
Δημιουργήστε ταπετσαρίες με AI.
Από μια προτροπή, σε δευτερόλεπτα.
›
Δοκιμάστε δωρεάν →
  • Ταπετσαρία Μαύρου Ανάγλυφου Φλοιού Δέντρου — iPhone Ταπετσαρία
    Ταπετσαρία Μαύρου Ανάγλυφου Φλοιού Δέντρου
  • Ζωντανή ταπετσαρία δροσερής και ζωντανής αφηρημένης τέχνης. — iPhone Ταπετσαρία
    Ζωντανή ταπετσαρία δροσερής και ζωντανής αφηρημένης τέχνης.
  • Μπλε και ροζ κυματισμοί ψηφιακή τέχνη ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Μπλε και ροζ κυματισμοί ψηφιακή τέχνη ταπετσαρία iPhone
  • Ταπετσαρία Αιώνιος Ουρανός Πάνω από Αποβάθρα Note 8 — iPhone Ταπετσαρία
    Ταπετσαρία Αιώνιος Ουρανός Πάνω από Αποβάθρα Note 8
  • Καταιγίδα με αστραπές τη νύχτα ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Καταιγίδα με αστραπές τη νύχτα ταπετσαρία iPhone
  • Αφηρημένο μοτίβο σχεδίου φύλλου ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Αφηρημένο μοτίβο σχεδίου φύλλου ταπετσαρία iPhone
  • Καταρράκτες που συγκρούονται μεταξύ τους ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Καταρράκτες που συγκρούονται μεταξύ τους ταπετσαρία Iphone
  • Θέα βουνού φυσικό τοπίο iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Θέα βουνού φυσικό τοπίο iPhone
  • Φτιάξε Σάλσα, Όχι Πόλεμο ταμπέλα νέον ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Φτιάξε Σάλσα, Όχι Πόλεμο ταμπέλα νέον ταπετσαρία iPhone
  • Λήψη με drone πάνω από παραλία Ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Λήψη με drone πάνω από παραλία Ταπετσαρία Iphone
  • Μια καταπληκτική ταπετσαρία iPhone με θέα δύσης του ήλιου και όμορφη ακρογιαλιά — iPhone Ταπετσαρία
    Μια καταπληκτική ταπετσαρία iPhone με θέα δύσης του ήλιου και όμορφη ακρογιαλιά
  • Βροχή που γλιστράει στο παράθυρο ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Βροχή που γλιστράει στο παράθυρο ταπετσαρία Iphone
  • Μοναχικό δέντρο κάτω από έναστρο νυχτερινό ουρανό ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Μοναχικό δέντρο κάτω από έναστρο νυχτερινό ουρανό ταπετσαρία iPhone
  • Φυσικό τοπίο κορυφών δέντρων δάσους ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Φυσικό τοπίο κορυφών δέντρων δάσους ταπετσαρία Iphone
  • Κορυφή βουνού σε ασπρόμαυρη ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Κορυφή βουνού σε ασπρόμαυρη ταπετσαρία iPhone
  • Αρχιτεκτονική προσανατολισμένη στο μέλλον, επιστημονική φαντασία Cyberpunk — iPhone Ταπετσαρία
    Αρχιτεκτονική προσανατολισμένη στο μέλλον, επιστημονική φαντασία Cyberpunk
  • Σιλουέτες πουλιών που πετούν στο ηλιοβασίλεμα ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Σιλουέτες πουλιών που πετούν στο ηλιοβασίλεμα ταπετσαρία iPhone
  • Χριστουγεννιάτικα Φώτα iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Χριστουγεννιάτικα Φώτα iPhone
  • Καφέ και Μαύρο Μαρμάρινο iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Καφέ και Μαύρο Μαρμάρινο iPhone
  • Λογότυπο Apple σε μπλε φόντο ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Λογότυπο Apple σε μπλε φόντο ταπετσαρία iPhone
  • Αφηρημένη ψηφιακή τέχνη χρωματικής έκρηξης Ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Αφηρημένη ψηφιακή τέχνη χρωματικής έκρηξης Ταπετσαρία Iphone
  • Εναέρια θέα πόλης με ουρανοξύστες ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Εναέρια θέα πόλης με ουρανοξύστες ταπετσαρία iPhone
  • Ταπετσαρία iPhone 11 σειράς με μπλε, πράσινο, κίτρινο αφηρημένη τέχνη. — iPhone Ταπετσαρία
    Ταπετσαρία iPhone 11 σειράς με μπλε, πράσινο, κίτρινο αφηρημένη τέχνη.
  • Ηλιοβασίλεμα σε τροπική παραλία ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Ηλιοβασίλεμα σε τροπική παραλία ταπετσαρία Iphone
  • Γέφυρα πάνω από ποτάμι προς δάσος ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Γέφυρα πάνω από ποτάμι προς δάσος ταπετσαρία iPhone
  • Ταπετσαρία Αφηρημένου Μπλε Καπνού σε Μαύρο — iPhone Ταπετσαρία
    Ταπετσαρία Αφηρημένου Μπλε Καπνού σε Μαύρο
  • Φωτιά κατασκήνωσης για κάμπινγκ ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Φωτιά κατασκήνωσης για κάμπινγκ ταπετσαρία Iphone
  • Κλαδί δέντρου με πράσινα φύλλα ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Κλαδί δέντρου με πράσινα φύλλα ταπετσαρία iPhone
  • Σιδηροδρομικές γραμμές πάνω από νερό ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Σιδηροδρομικές γραμμές πάνω από νερό ταπετσαρία iPhone
  • Μαύρη ταπετσαρία με προφίλ φωτογραφίας της νεαρής Νεζούκο Καμάντο. — iPhone Ταπετσαρία
    Μαύρη ταπετσαρία με προφίλ φωτογραφίας της νεαρής Νεζούκο Καμάντο.
  • Βόρειο Σέλας στον νυχτερινό ουρανό ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Βόρειο Σέλας στον νυχτερινό ουρανό ταπετσαρία Iphone
  • 1125x2436 Ταπετσαρία iPhone X — iPhone Ταπετσαρία
    1125x2436 Ταπετσαρία iPhone X
  • Alexandria Ocasio-Cortez στο εξώφυλλο του Time — iPhone Ταπετσαρία
    Alexandria Ocasio-Cortez στο εξώφυλλο του Time
  • Cartoon Λάμα 70s Retro Αισθητική — iPhone Ταπετσαρία
    Cartoon Λάμα 70s Retro Αισθητική
  • Διάβαση πεζών πόλης ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Διάβαση πεζών πόλης ταπετσαρία Iphone
  • Μουντζούρα καρδιάς σε αφηρημένο φόντο ψηφιακή τέχνη ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Μουντζούρα καρδιάς σε αφηρημένο φόντο ψηφιακή τέχνη ταπετσαρία Iphone
  • Γαλάζιος ουρανός σε συννεφιασμένη μέρα ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Γαλάζιος ουρανός σε συννεφιασμένη μέρα ταπετσαρία iPhone
  • Αναμμένο τσιγάρο στο σκοτάδι ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Αναμμένο τσιγάρο στο σκοτάδι ταπετσαρία iPhone
  • Αψίδα ανθισμένων κερασιών ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Αψίδα ανθισμένων κερασιών ταπετσαρία iPhone
  • Αγόρι με καφέ εικονογράφηση τέχνης ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Αγόρι με καφέ εικονογράφηση τέχνης ταπετσαρία Iphone
  • Κύματα ωκεανού που σκάνε στην παραλία ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Κύματα ωκεανού που σκάνε στην παραλία ταπετσαρία iPhone
  • Αφρικανή Γυναίκα που Κοιτάζει Έξω — iPhone Ταπετσαρία
    Αφρικανή Γυναίκα που Κοιτάζει Έξω
  • Η Γη στο τέλος του δρόμου ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Η Γη στο τέλος του δρόμου ταπετσαρία iPhone
  • Σήραγγα δρόμου κάτω από βουνό ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Σήραγγα δρόμου κάτω από βουνό ταπετσαρία Iphone
  • Πουρνάρι για Χριστούγεννα ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Πουρνάρι για Χριστούγεννα ταπετσαρία Iphone
  • Ασπρόμαυρο πορτρέτο λιονταριού ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Ασπρόμαυρο πορτρέτο λιονταριού ταπετσαρία Iphone
  • Green Arrow Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Green Arrow Iphone
  • Τραχιά κύματα θάλασσας εναέρια άποψη ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Τραχιά κύματα θάλασσας εναέρια άποψη ταπετσαρία Iphone
  • Ψάρι που κολυμπά στην ακτή για iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Ψάρι που κολυμπά στην ακτή για iPhone
  • Vegas iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Vegas iPhone
  • Σκούρα πράσινα παχύφυτα ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Σκούρα πράσινα παχύφυτα ταπετσαρία iPhone
  • Ωκεανός Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Ωκεανός Iphone
  • Φυσική θέα γραφικού ποταμού ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Φυσική θέα γραφικού ποταμού ταπετσαρία iPhone
  • Cool iPhone 0% Μπαταρία Ταπετσαρία — iPhone Ταπετσαρία
    Cool iPhone 0% Μπαταρία Ταπετσαρία
  • Αγόρι και σκύλος παρακολουθούν τον νυχτερινό ουρανό ψηφιακή τέχνη ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Αγόρι και σκύλος παρακολουθούν τον νυχτερινό ουρανό ψηφιακή τέχνη ταπετσαρία iPhone
  • Χιονισμένη βουνοκορφή σε έναστρη νύχτα ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Χιονισμένη βουνοκορφή σε έναστρη νύχτα ταπετσαρία iPhone
  • Spiderman ήρωες της Marvel να κοιτούν κάτω με φόντο μπλε αστραπή. — iPhone Ταπετσαρία
    Spiderman ήρωες της Marvel να κοιτούν κάτω με φόντο μπλε αστραπή.
  • 1080x2340 4k — iPhone Ταπετσαρία
    1080x2340 4k
  • Θέα στον ωκεανό από παραλιακό δρόμο ταπετσαρία iPhone — iPhone Ταπετσαρία
    Θέα στον ωκεανό από παραλιακό δρόμο ταπετσαρία iPhone
  • Αφηρημένος έναστρος νυχτερινός ουρανός ταπετσαρία Iphone — iPhone Ταπετσαρία
    Αφηρημένος έναστρος νυχτερινός ουρανός ταπετσαρία Iphone
από 13

Εμφάνιση 1–60 από 780 ταπετσαρίες

Συχνές ερωτήσεις

Ποια ανάλυση οθόνης έχει το iPhone;

Τα πρόσφατα μοντέλα iPhone χρησιμοποιούν οθόνες από 1.320 × 2.868 και 1.179 × 2.556 pixel. Κάθε ταπετσαρία σε αυτήν τη σελίδα ταιριάζει με ένα από αυτά τα σχήματα, οπότε γεμίζει την οθόνη χωρίς τέντωμα ή μαύρες γραμμές.

Ποιες άλλες συσκευές μπορούν να χρησιμοποιήσουν αυτές τις ταπετσαρίες iPhone;

Το ίδιο σχήμα οθόνης χρησιμοποιείται από Galaxy S26, Galaxy S25, Galaxy S25 FE, iPhone 18, iPhone 18 Pro Max, οπότε οι ταπετσαρίες από αυτήν τη σελίδα ταιριάζουν και σε αυτά.

Πώς ορίζω μια ταπετσαρία στο iPhone μου;

Κατεβάστε την εικόνα, ανοίξτε την στις Φωτογραφίες, πατήστε Κοινοποίηση και επιλέξτε Χρήση ως ταπετσαρία. Στη συνέχεια, μπορείτε να την ορίσετε στην Οθόνη κλειδώματος, στην Αρχική οθόνη ή και στα δύο του iPhone σας.

Λειτουργούν αυτές οι iPhone Φόντα σε ψηλή οθόνη;

Έχεις επιλογή σχήματος. Χωρισμός 1 προς 59, φαρδιές προς ψηλές. Και τα δύο κοψίματα είναι ήδη προετοιμασμένα.

Χρειάζεται να συνδεθώ για αυτά τα iPhone Φόντα;

Είναι δωρεάν. Τα μεγάλα μεγέθη δεν κρατούνται πίσω από ένα paywall.

Ποιες άλλες συλλογές ταιριάζουν με iPhone Φόντα;

Οι πλησιέστεροι γείτονες είναι cyberpunk, futuristic, technology, sci. Καμία δεν επαναλαμβάνει όσα υπάρχουν σε αυτή τη σελίδα.

Πόσο μεγάλη είναι αυτή η συλλογή από iPhone Φόντα;

Αυτό ανέρχεται σε 780 iPhone Φόντα. Αυξάνεται σταθερά και όχι με μεγάλες δόσεις. Μπορείτε να πάρετε οποιοδήποτε από αυτά χωρίς κόστος.

Πόσα pixel έχουν αυτές οι iPhone Φόντα;

Το μεγαλύτερο είναι 4000x6010. Άνετα εντός της περιοχής 4K. Κάθε τυπικό μέγεθος οθόνης είναι ήδη αποδοσμένο.